Carioca Doodles Markers per femije – Lapsa te lengshem

170 L

Ka stok

Specifikat | Markers Carioca Doodles | Bojra te lengshem | 

Lapsa te lengshem
Lahen lehtesisht njollat e tyre ne cdo rrobe, mobilje apo dhe siperfaqe muri.
Pako me 12 markers.
Ngjyra te ndritshme te cilat rezistojne per nje kohe te gjate.

KODI: carioca-doodles-superwashable-6168 Kategori: , , Etiketime: , ,

Carioca Doodles Markers

Carioca Doodles SuperWashable – Markers per femije. Lapsa te lengshem & Bojra per femije.

Lapsa te lengshem, te cilet mund te lahen fare lehte nga rrobat apo cdo shenje qe mund te bejne ne mobilje, divane, mure etj.
Keto ngjyra brilante jane nje prodhim italian me cilesi te larte.
Bojrat mund te perdoren ne leter, karton, dru edhe xham.
Bojra qe ofrojne komoditet ne doren e femijeve tuaj edhe pse mund te perdoren per nje kohe te gjate.

Markers Carioca te testuar Dermatologjikisht. 

Bojra Carioca Doodles , mundesojne ngjyrosje mahnitese ne vizatimet e femijeve tuaj.
Jane markers teper rezistent dhe ngjyrat e tij nuk humbasin me kalimin e kohes.
Lengu nuk ka permbajtje toksike, gjithashtu as arome te pakendshme e cila shkakton bezdisje.
Shprehni imagjinaten tuaj ne leter, apo kudo ju deshironi me ane te ketyre bojra per femije.
Lapsa te shkelyqeshem per te gjitha moshat.

carioca doodles markers super washable

Piktura me ngjyra mahnitese vetem me Carioca Doodles Markers.

Piktura te ndryshme qe mund te shihni ne libra tani fare lehte mund ti arrini dhe ju.
Ngjyra mahnitese, me ane te se cilave mund te vizatoni kuklla, makina, lojra per femije, imazhe nga perralla per femije dhe gjithcka qe imagjinata juaj krijon.
Lapsa Carioca  te lengshem, me ngjyra brilante dhe te sigurta per tu lene ne doren e femijeve.
Ndihmoni femijet te zhvillojne pasionin dhe talentin e tyre.
Gjithcka do duket me bukur dhe plot ngjyra te gjalla me Carioca Markers.

Specifikat | Markers Carioca Doodles | Bojra te lengshem | 

Lapsa te lengshem
Lahen lehtesisht njollat e tyre ne cdo rrobe, mobilje apo dhe siperfaqe muri.
Pako me 12 markers.
Ngjyra te ndritshme te cilat rezistojne per nje kohe te gjate.
Bojra per femije brilante plot shkelqim.
Markers Carioca te testuar Dermatologjikisht.
Pa permbajtje Gluteni dhe pa aroma shqetesuese gjate perdorimit te tyre.

Blerje online ne menyre te sigurte ne Qendren online me te Madhe Tregtare ne Shqiperi | Dyqan Taxi

Prioriteti yne jeni ju !

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Lapsa

Be the first to review “Carioca Doodles Markers per femije – Lapsa te lengshem”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

6168 carioca doodles markers per femije lapsa te lengshem bojra

Carioca Doodles Markers per femije - Lapsa te lengshem