Carioca Bravo | Bojra per femije | Markers Superwashable

350 L

Ka stok

Specifikat | Markers Carioca Bravo | Bojra per femije | 

Lapsa te lengshem
Lahen lehtesisht njollat e tyre
Pako me 12 markers | Ngjyra te ndritshme |
Ngjyra brilante | Plot shkelqim te cilat mund ti personalizosh.
Rezistojne per nje kohe te gjate

CARIOCA BRAVO

Carioca Bravo | Bojra per femije & Lapsa te lengshem | Markers SuperWashable | 24 Cope ne Dyqan Taxi 

Markers Ideal per femijet tuaj | Lapsa te lengshem 

Lapsa te lengshem te cilet mund te lahen nga rrobat apo cdo shenje qe mund te bejne.
Keto ngjyra brilante jane nje prodhim italian i nje cilesi te larte.
Bojrat mund te perdoren ne leter, karton dhe cdo siperfaqe druri.
Teper i lehte per tu perdorur dhe i pershtatshem me doren e femijes suaj fale dizajnit te tij me Diameter 6mm. Nuk krijon lodhje ne gishtat tuaj dhe gjate perdorimit per nje kohe te gjate.


Bojra Carioca Bravo per
ngjyrosje mahnitese ne vizatime per femije.
Jane teper rezistent dhe ngjyrat e tij nuk humbasin me kalimin e kohes.
Lengu nuk ka permbajtje toksike dhe as arome te pakendshme.
Shprehni imagjinaten tuaj ne leter, apo kudo ju deshironi.
Te shkelyqeshme per te gjitha moshat | Carioca Bravo 

Piktura te ndryshme qe mund te shihni ne libra tani fare lehte mund ti arrini dhe ju.
Ngjyra mahnitese me ane te se cilave ju mund te vizatoni kuklla, makina, lojra per femije, imazhe nga perralla per femije dhe gjithcka tjeter qe imagjinoni.

Lapsa Carioca & Bojra per femije | Ngjyra shkelqyese me nje cilesi te larte.
Ndihmoni femijet te zhvillojne pasionin dhe talentin e tyre.

Specifikat | Markers Carioca Bravo | Bojra per femije 

Lapsa te lengshem
Lahen lehtesisht njollat e tyre
Pako me 12 markers dhe ngjyra te ndritshme.
Ngjyra brilante.
Rezistojne per nje kohe te gjate


Blerje online ne menyre te sigurte ne Qendren online me te Madhe Tregtare ne Shqiperi | Dyqan Taxi
Kontaktoni ne numer: 0682141111

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Lapsa

Be the first to review “Carioca Bravo | Bojra per femije | Markers Superwashable”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

carioca bravo markers per femije 6418 dyqan taxi lapsa te lengshem

Carioca Bravo | Bojra per femije | Markers Superwashable