Carioca Acquarell | Lapsa me ngjyra per femije | 12 Cope

350 L

Ka stok

Lapsa 6 kendore | Te lehte per tu mprehur.
Pako me 12 ngjyra dhe Bojra te ndritshme.
Ngjyra brilante plot shkelqim.
Perdor penel uji dhe transformo pikturat e tua ne vepra arti.

CARIOCA ACQUARELL

Carioca Acquarell | Colored Pencils & Lapsa me ngjyra per femije | Bojra 12 cope ne Dyqan Taxi

 Lapsa Ideal per femijet tuaj | Lapsa Carioca Aquarell 

Linja e re e lapsa 6 kendore me ngjyra te cilet nuk kane permbajtje nga druri i pemeve. Lapsa Eko-miqesore.
Ngjyra brilante te cilat i perkasin prodhimit italian te cilesise se larte.
Bojrat mund te perdoren ne leter, karton dhe siperfaqe druri.
Teper i lehte per tu perdorur dhe pershtatet lehtesisht me doren e femijeve tuaj.


Bojra Carioca Aquarell  |  
Ngjyrosje mahnitese ne vizatime per femije.
Madje pasi keni vizatuar me te mund te perdorni nje penel uji per ti kthyer pikturat tuaja ne vepra mahnitese.
Teper te thjeshta per tu perzier midis tyre | Krijoni veprat personale te artit.
Maje plumb i qete per nje ngjyrosje intesive.
Shprehni imagjinaten tuaj ne leter, apo kudo ju deshironi.
Te shkelyqeshme per te gjitha moshat | Lapsa me Ngjyre | 

Piktura te ndryshme qe mund te shihni ne libra tani fare lehte mund ti arrini dhe ju.
Ngjyra mahnitese te cilat ju lejojne te vizatoni kuklla, makina, lojra per femije, imazhe nga perralla per femije dhe gjithcka tjeter qe imagjinoni.

Carioca | Lapsa  me ngjyra shkelqyese per me teper dhe te me nje cilesi te larte.
Ndihmoni femijet te zhvillojne pasionin dhe talentin e tyre | Lapsa per femije.
Te prodhuara nga materiale te ricikluara | Ekologjik 

Specifikat | Lapsa Druri me Ngjyra | Carioca  Acquarell | 

Lapsa 6 kendore | Te lehte per tu mprehur.
Pako me 12 ngjyra dhe Bojra te ndritshme.
Ngjyra brilante plot shkelqim.
Perdor penel uji dhe transformo pikturat e tua ne vepra arti.


Blerje online ne menyre te sigurte ne Qendren online me te Madhe Tregtare ne Shqiperi | Dyqan Taxi |
Kontaktoni ne numer: | 0682141111 |

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Lapsa

Be the first to review “Carioca Acquarell | Lapsa me ngjyra per femije | 12 Cope”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

carioca acquarell ngjyra per femije 6447 dyqan taxi lapsa bojra

Carioca Acquarell | Lapsa me ngjyra per femije | 12 Cope