Boks portabel me drita RGB XO F27

2,290 L

Ka stok

KODI: H-998769 Kategori: ,

BOKS PORTABEL ME DRITA RGB

Boks portabel me drita shumengjyreshe RGB me dizajn kompakt dhe te fuqishem, jep tingull stereo cilesor dhe te qarte.

Ai lidhet me vale me telefonin, laptopin, tabletin ose cdo pajisje tjeter me Bluetooth per t’ju lejuar te shijoni muziken tuaj.

Dizajn portabel perfekt per ta marre me vete ne aktivitete ne natyre si piknik, party, kamping etj.

Suporton karten TF, USB stick, AUX dhe menyra te tjera riprodhimi muzikor.

Specifika:

  • Marka: XO
  • Distanca e transmetimit: rreth 10 metra
  • Versioni i Bluetooth: V5.0
  • Materiali i produktit ABS
  • Kapaciteti i baterisë: 1200 mAh
  • Frekuenca e funksionimit: 80Hz-20KHZ
  • Koha e karikimit: rreth dy orë
  • Fuqia maksimale: 5W*2
  • Madhësia e produktit: 178 × 73 x 73 mm

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Boks Bluetooth

Ngjyra

Be the first to review “Boks portabel me drita RGB XO F27”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

boks me drita rgb online ne dyqan taxi

Boks portabel me drita RGB XO F27