Boks muzike portabel per laptop dhe Pc | HP X360 Spectre

1,500 L

Ka stok

KODI: i-2120705 Kategori: ,

BOKS MUZIKE PORTABEL PER LAPTOP DHE PC

Shijoni muziken e preferuar me kete boks portabel ne tingullin me te mire dhe me te qarte.

I pershtatshem per t’u perdorur me PC, kompjuter, laptop, MP3 / MP4 player.

Dizajn praktik me fuqi te larte 3W siguron cilesi te qarte te zerit.

Ju mundeson kontroll te volumit te muzikes me ane te fishes te pajisur.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Boks Bluetooth

Ngjyra

Be the first to review “Boks muzike portabel per laptop dhe Pc | HP X360 Spectre”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

boks per kompjuter hp ne shitje online dyqan taxi

Boks muzike portabel per laptop dhe Pc | HP X360 Spectre