Boks muzike Awei Super Bass Speaker Y669

4,500 L

Ka stok

KODI: H-998768 Kategori: ,

BOKS MUZIKE AWEI Y669

Boks muzike me Bluetooth me tingull superior te volumit te basit.

I dizenjuar per perdorim ne ambiente te jashtme eshte i papershkueshem nga pluhuri dhe uji. Me modalitet te lidhjes Bluetooth dhe Aux per te trasmetuar muzike nga pajisje te tjera audio.

Awei Y669 prodhon tinguj me cilesi te larte dhe bas te thelle fale dy altoparlanteve 15W dhe radiatoreve pasive dural.

Altoparlantin me vale Y669 mund ta mbani kudo sepse eshte mjaft i forte dhe eshte projektuar per t’u perdorur edhe ne mjedise te jashtme.

Specifika:

  • Kapaciteti i baterise: 2200 mAh
  • Impedanca: 6Ω,4Ω
  • Fuqia: 31w
  • Ngjyra e zeze
  • Koha e karikimit: 4 ore
  • Koha e bisedes: 12 ore
  • Koha e luajtjes se muzikes: 12 ore
  • Gama e frekuences: 100hz-20khz
  • Frekuenca Bluetooth: 2.4 GHz-2.480 GHz
  • Distanca e transmetimit: 10 ore

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Boks Bluetooth

Ngjyra

Be the first to review “Boks muzike Awei Super Bass Speaker Y669”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

boks muzike y669 awei shitje online ne dyqan taxi

Boks muzike Awei Super Bass Speaker Y669