Boks me Bluetooth Gri | Aitkenson | Music Box

3,100 L

Ka stok

  • Boks muzike Gri suporton lidhjen me Bluetooth, karte memorje, USB, radio FM, AUX.
  • Dizajn kompakt dhe i lehte per tu transpotuar kudo qe ju shkoni.
  • Tinguj te paster dhe te nje kualiteti cilesor.
  • Bateri e qendrueshme.
KODI: boks-muzike-aitkenson Kategori: ,

 Aitkenson | Music Box B309

Boks me Bluetooth Gri | Aitkenson | Music Box

  • Boks muzike Gri suporton lidhjen me Bluetooth, karte memorje, USB, radio FM, AUX.
  • Dizajn kompakt dhe i lehte per tu transpotuar kudo qe ju shkoni.
  • Tinguj te paster dhe te nje kualiteti cilesor.
  • Bateri e qendrueshme.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Boks Bluetooth

Be the first to review “Boks me Bluetooth Gri | Aitkenson | Music Box”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Boks me Bluetooth Gri | Aitkenson | Music Box

Boks me Bluetooth Gri | Aitkenson | Music Box