Karikues Wireless Awei & Boks me bluetooth | Y290

3,490 L

Ka stok

Karakteristika
  • Forme konike e qendrueshme dhe terheqese.
  • Suporton lidhje me pajisjet qe suportojne modalitetin Bluetooth, me fishe AUX, kate memorje dhe radio.
  • Koha e plote e operimit te saj pas nje karikimi te plote prej 5 oresh, eshte 8 ore.
KODI: karikues-me-wireless-awei-y-290 Kategori: ,

Karikues Wireless Awei & Boks muzike | Y290

Karikues Wireless Awei & Boks me bluetooth | Y290

Karakteristika
  • Forme konike e qendrueshme dhe terheqese.
  • Suporton lidhje me pajisjet qe suportojne modalitetin Bluetooth, me fishe AUX, kate memorje dhe radio.
  • Mund te kryeni thirrje telefonike.
  • Mund te lidhni dy pajisje njekohesisht.
  • Me mikrofon te integruar.
  • Koha e plote e operimit te saj pas nje karikimi te plote prej 5 oresh, eshte 8 ore.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Karikues

Be the first to review “Karikues Wireless Awei & Boks me bluetooth | Y290”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Karikues Wireless Awei & Boks me bluetooth | Y290

Karikues Wireless Awei & Boks me bluetooth | Y290