Boks kompjuteri Kisonli U-9005

1,690 L

Ka stok

 • Marka: Kisonli
 • Modeli: U-9005
 • Sistemi i altoparlanteve: 2.0
 • Tensioni: DC5V
 • Fuqia: 3W*2
KODI: i239025 Kategori: ,

BOKS KOMPJUTERI U-9005

Boks kompjuteri multimedial me super cilesi te tingullit. Me drita shumengjyreshe RGB LED Gaming per ti bere me zbavitese lojerat.

Me hyrje Usb dhe Aux USB plug-and-play + Jack 3,5 mm per te luajtur muzike nga pajisje te ndryshme audio.

Shume e lehte per te rregulluar volumin sipas deshires.

Specifika:

 • Marka: Kisonli
 • Modeli: U-9005
 • Sistemi i altoparlanteve: 2.0
 • Tensioni: DC5V
 • Fuqia: 3W*2
 • Impedanca: 40
 • Raporti sinjal ndaj zhurmes: 65dB
 • Pergjigja e frekuences: 20Hz-18kHz
 • Permasa : 80x90x175mm
 • Funksioni: AUX/ Usb

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Boks Bluetooth

Be the first to review “Boks kompjuteri Kisonli U-9005”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kisonli boks u9005 online ne dyqan taxi

Boks kompjuteri Kisonli U-9005