Bokse me drita Kisonli L1020 Mobile Speaker

1,490 L

Ka stok

 • Bokse muzike Kisonli
 • Modeli L-1020
 • Lloji i altoparlantit: multimedial
 • Hyrje  AUX, USB, Karta memorie
KODI: i239007 Kategori: ,

BOKSE ME DRITA L1020

Bokse muzike me drita shumengjyreshe te perputhshme me laptop ose kompjuter Pc.

Altoparlant USB i cilesise me te mire qe ju jep tingull te paster dhe te fuqishem. Suporton hyrje AUX. USB, linja audio me Mp3, telefon celular, PC.

Specifika:

 • Bokse muzike Kisonli
 • Modeli L-1020
 • Lloji i altoparlantit: multimedial
 • Burimi i energjise USB.
 • Furnizimi me energji elektrike: USB DC5V.
 • Fuqia e daljes: 6 W.
 • Ngjyra: E zeze
 • Komunikimi: AUX, USB, Karta memorie.
 • Materiali: ABS

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 g/kg
Lloji

Boks Bluetooth

Be the first to review “Bokse me drita Kisonli L1020 Mobile Speaker”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

bokse per laptop pc online ne dyqan taxi

Bokse me drita Kisonli L1020 Mobile Speaker