Altoparlante per PC Speaker Kisonli V350

1,190 L

Ka stok

  • Bokse per Pc dhe laptop
  • Pergjigja e frekuences: 20Hz-20kHz
  • Materiali: ABS
  • Fuqia maksimale: 3.5 W
KODI: i239006 Kategori: ,

ALTOPARLANTE PER PC V350

Altoparlante multimedial stereo nga Kisonli te pershtatshem per Pc dhe laptop.

Altoparlantet nxjerrin tingull te shkelqyer dhe te balancuar pa shtremberim edhe ne nivele me te larta volumi.

Ka fishe karikimi USB, keshtu qe mund ta lidhni me laptopin ose powerbank per ta ndezur dhe te perdorni hyrjen audio 3.5 mm per t’u lidhur ne pajisjen tuaj audio.

Specifika:

  • Bokse per Pc dhe laptop
  • Pergjigja e frekuences: 20Hz-20kHz
  • Materiali: ABS
  • Fuqia maksimale: 3.5 W

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Lloji

Boks Bluetooth

Be the first to review “Altoparlante per PC Speaker Kisonli V350”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

boks muzike kisonli online ne dyqan taxi

Altoparlante per PC Speaker Kisonli V350