Blender ushqimesh Stick blend FA-5295

1,990 L

Ka stok

KODI: 9003898052954 Kategori: ,

BLENDER USHQIMESH FA-5295

Blender ushqimesh i pershtatshem per tu perdorur ne miksimin e produkteve ushqimore. Me permasa praktike eshte blender dore qe mund te perdoret lehtesisht gjate gatimeve.

Ka nje buton pulsi qe siguron kontroll te plote mbi funksionimin e pajisjes.

I pajisur me teh celik inox dhe fuqi 170watt per te blenduar ushqimet.

Specifika:

  • Teh inox
  • Doreze per varje
  • Butoni i pulsit
  • Shume i lehte per t’u perdorur
  • Dizajn elegant
  • 230 V ~ 50 Hz
  • Fuqia: 170 W

Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Blender

Ngjyra

,

Be the first to review “Blender ushqimesh Stick blend FA-5295”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

fa 5295 blender dore online ne dyqan taxi

Blender ushqimesh Stick blend FA-5295