Blender dore 400Watt FA-5272-4 Hand mixer

3,990 L

Ka stok

KODI: 9003898527247 Kategori: ,

BLENDER DORE FA-5272-4

Blender dore me fuqi 400watt dhe buton ndezje/turbo ne siperfaqen e tij.

Ideal ne perdorim per supa, salca dhe milkshake. Me 4 thika shumefunksionale per perzierjen e njekohshme te produkteve ushqimore.

I pajisur me doreze ergonomike qe siguron kapje te sigurt te blenderit gjate perdorimit.

Specifika:

  • 1 shpejtesi + turbo
  • 4 tehe celiku inoks
  • Motor i fuqishem DC
  • Shufra prej celiku inox
  • Fuqia: 400W
  • Ideale per supa, salca dhe milkshake

Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Blender

Ngjyra

Be the first to review “Blender dore 400Watt FA-5272-4 Hand mixer”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

blender dore fa 5272 4 online ne dyqan taxi

Blender dore 400Watt FA-5272-4 Hand mixer