Blender me gote te levizshme FA-5241-3

6,490 L

Ka stok

KODI: 9003898524130 Kategori: ,

BLENDER ME GOTE TE LEVIZSHME

Blender kuzhine me gote te levizshme e cila ka kapacitet 1.5litra eshte nje ndihmes efikas dhe shumefunksional ne kuzhine.

Beni supa, salca te fresketa, smoothie te shijshme apo therrmoni akull. Fale tehut prej celiku te pandryshkshem, perzierja dhe copetimi eshte me i lehte se kurre.

Dy shpejtesi funksionimi dhe modaliteti i pulsit ju lejojne te rregulloni shpejtesine sipas nevojes. Fuqia prej 1000 W siguron perzierjen e menjehershme te ushqimit.

Ene e levizshme 1.5 litra me kapak mbylles gjate procesit qe siguron mos derdhjen e lengut jashte blenderit.

Specifika:

  • 2 nivele shpejtesie
  • Funksioni i pulsit
  • Therrmimi i akullit
  • Tehe celiku inox
  • Ene qelqi
  • Kapaciteti 1.5 litra
  • Emetimi i zhurmes ≤ 87dB(A)
  • Fuqia 1000 W

Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

Blender

Ngjyra

Fuqia Watt

1000watt

Be the first to review “Blender me gote te levizshme FA-5241-3”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

blender me gote fa 5241 3 online ne dyqan taxi

Blender me gote te levizshme FA-5241-3