Paisje per berthamen e frutave | Cherry Olive Pitter

690 L

Ka stok

  • Ngjyre :  E zezë.
  • Material : ABS + çelik inox.
  • Nuk i demton frutat apo perimet.
  • Nuk lejon derdhjen lengjeve te agrumeve.
  • Perdorim i lehte dhe praktik.

 

KODI: cherry olive pitter Kategori: , ,

PAISJE PER HEQJEN E BERTHAMAVE 

HEQES PER BERTHAMEN E QERSHIVE – CHERRY OLIVE PITTER

Paisja per heqjen e berthames tek agrumet eshte nje mjet kuzhine qe nuk duhet te mungoje aspak ne kuzhinen tuaj. Heqesi pervec se ndihmon qe ju te hani mire dhe pa u merakosur kursen kohen qe do ju merrte pastrimi i frutave apo perimeve.

HEQES PER BERTHAMEN E AGRUMEVE

Me Cherry Olive Pitter ju mund te hiqni cdo berthame per te konsumuar agrumet pa merakun se mund te demtoni dhembet tuaj.

Kjo paisje nuk lejon qe frutat apo perimet te demtohen e mbi te gjitha te bejne ndotin ambientin tuaj perreth, pasi ajo ka nje “ene” te vogel ne te cilen shtyn frutin pasi i ka hequr berthamen.

Pastruesi i berthames ju ndihmon te mos lodheni apo te sforcoheni gjate pastrimit, ku shumicen e hereve ju mund edhe t’i keni demtuar frutat apo perimet. Kurse kjo paisje pasi ka hequr berthamen e lejon frutin te jete ashtu sikurse ju e keni vendosur ne te pa humbur edhe lengjet e tyre.

Aplikimi i saj eshte shume i thjeshte mjafton qe ju te ushtroni presion mbi paisje dhe pastrimi i frutave dhe perimeve do te behet ne menyre te menjehershme pa u demtuar aspak.

SPECIFIKATcherry pitter kitchen fruit tool black produkt online dyqan taxi

Ngjyre :  E zezë.

Material : ABS + çelik inox.

I sigurt dhe miqësor ndaj mjedisit.

Nuk i demton frutat apo perimet.

Nuk lejon derdhjen lengjeve te agrumeve.

Lahet shume kollaj me uje te bollshem.

Perdorim i thjeshte, mjafton te ushtroni presion mbi paisjen.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Ngjyra

Be the first to review “Paisje per berthamen e frutave | Cherry Olive Pitter”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

cherry pitter kitchen fruit tool black produkt online dyqan taxi

Paisje per berthamen e frutave | Cherry Olive Pitter