Blender dore me dy shpejtesi Sokany WK-1704S-2

2,090 L

Ka stok

KODI: ç-345676811 Kategori: ,

BLENDER DORE SOKANY WK-1704S-2

Blender dore Sokany praktik dhe i lehte ne perdorim, me dy nivele shpejtesie.

Motorri i fuqishem 300wat funksionon me zhurme te ulet. Fale dizajnit ergonomik, blenderi Sokany siguron kapje te forte dhe te rehatshme. Bere nga materiale te cilesise se larte per qendrueshmeri dhe perdorim afatgjate.

Me mbrojtese celiku per te siguruar qe ushqimi mos sperkase jashte enes.

Specifika:

  • Marka: Sokany
  • Lloji: blender dore
  • Fuqia: 300 Watt
  • Numri i shpejtësive: 2 shpejtësi
  • Materiali i tehut: Çelik inox
  • Modeli: WK-1704s-2

  • Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Blender

Ngjyra

Fuqia Watt

300watt

Be the first to review “Blender dore me dy shpejtesi Sokany WK-1704S-2”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

sokany hand blender online ne dyqan taxi

Blender dore me dy shpejtesi Sokany WK-1704S-2