Blender dore 1200Watt Arnica Panna

3,490 L

Ka stok

KODI: e2310009 Kategori: ,

BLENDER DORE 1200WATT

Blender dore me fuqi te larte prej 1200watt perfekt per kuzhinen tuaj, per te blenduar te gjitha ushqimet qe ju nevojiten.

Me dy modalitete shpejtesie per te zgjedhur dhe funksion turbo.

Dizajn ergonomik per tu mbajtur lehtesisht gjate procesit te blendimit, pa lodhur dorent tuaj.

Specifika:

• Fuqi 1200 W
• Tehe inox
• Sistemi i shpejtesise me dy faza
• Funksioni Turbo
• Dizajn ergonomik
• Doreze e lehte per t’u kapur,

• Aksesore te pershtatshem per larje enesh


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Fuqia Watt

1200watt

Lloji

Blender

Be the first to review “Blender dore 1200Watt Arnica Panna”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

blender dore arnica panna online ne dyqan taxi

Blender dore 1200Watt Arnica Panna