Biciklete per femije Hikitty Pony ne shitje online

7,500 L8,490 L (-19%)

12 inch14 inch16 inch18 inch
Pastro
KODI: biciklete-per-femije-hikitty Kategori: , ,

BICIKLETE PER FEMIJE HIKITTY PONY

Biciklete per femije me kater rrota,e cila argeton vogelushet dhe i ndihmonte zhvillojne aftesite e ekuilibrit  dhe instiktet.

Bicikleta ka nje dizajn dhe pamje shume terheqese per femijet, vjen ne ngjyra te ndryshme.

Bere nga material eko miqesor, eshte i sigurt per tu perdorur nga femijet. I pajisur me kater rrota per tu perdorur lehtesisht edhe nga femijet ne moshe te vogel.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 3 kg
Dimensionet

12 inch, 14 inch, 16 inch, 18 inch

Lloji

Biciklete

Be the first to review “Biciklete per femije Hikitty Pony ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

biciklete per femije me kater rrota ne shitje online dyqan taxi

Biciklete per femije Hikitty Pony ne shitje online

7,500 L8,490 L (-19%)

Shto ne Shporte