Biciklete femijesh me stol dhe kosh Hikitty

9,000 L10,000 L

12 inch14 inch16 inch
Pastro
KODI: biciklete-femijesh-me-stol KATEGORIA:

BICIKLETE FEMIJESH ME STOL DHE KOSH

Biciklete femijesh perfekte per te mesuar dhe zhvilluar aftesite qe ne moshe te hershme.

E pajisur me stol te pasme dhe kosh ne pjesen para do te behet e preferuara e femijeve fale edhe dizajnit teheqes me figurat e kafsheve.

Rrotat kryesore te bicikletes jane te trasha prej gome cilesore dhe ofrojne stabilitet gjate qendrimit te femijes.

Me nje larmishmeri ngjyrash per te zgjedhur dhe dy rrota anesore vogelushet do te argetohen dhe do zhvillojne aftesite e perqendrimit dhe ekuilibrit.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 3 kg
Dimensionet

12 inch, 14 inch, 16 inch

Lloji

Biciklete

Ngjyra

, ,

Be the first to review “Biciklete femijesh me stol dhe kosh Hikitty”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

biciklete femijesh me kater rrota ne shitje online dyqan taxi

Biciklete femijesh me stol dhe kosh Hikitty

9,000 L10,000 L

Shto ne Shporte