Bicikleta per femije 18 inch Superstar ne shitje

8,900 L10,000 L (-11%)

Ka stok

KODI: Q-6213114 Kategori: , ,

BICIKLETA PER FEMIJE 18 INCH SUPERSTAR

Bicikleta per femije  18 inch me dizajn modern dhe me teper siguri fale dy rrotave anesore.

Ulesja e saj eshte mjaft e rehatshme me shkume EVA me elasticitet te larte.

Goma ekstra te gjera, duke e bere bicikleten me te qendrueshme per te hipur dhe me te sigurt ne perdorim.

Struktura e bicikletes eshte e bere nga aliazh celiku karboni me nje dizajn ergonomik per perdorim te lehte nga femijet.

Vjen ne ngjyra te ndryshme per t’ju pershtatur preferencave te vogelusheve.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 3 kg
Lloji

Biciklete

Ngjyra

,

Be the first to review “Bicikleta per femije 18 inch Superstar ne shitje”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

biciklete per femije 18inch blerje online ne dyqan taxi

Bicikleta per femije 18 inch Superstar ne shitje

8,900 L10,000 L (-11%)

Shto ne Shporte