Berese Waffle dhe toster | Double side Waffle Maker DSP

3,500 L

Ka stok

KODI: L-2120213 Kategori: , ,

BERESE WAFFLE DHE TOSTER | WAFFLE MAKER DSP

Berese waffle dhe toster Dsp eshte nje menyre e shkelqyer per te kursyer kohe dhe per te pasur sanduicin, tostin apo waffles brenda pak minutash.

Me veshje te brendshme jo ngjitese dhe cilesore mund ta perdorni ne menyre te sigurt.

Fale dizajnit praktik te tij waffle maker pjek brumin nga te dy anet per te bere waffle perfekt. Termostati automatik siguron qe temperatura te jete gjithmone e pershtatshme per ato qe gatuani.

Karakteristika

  • Tensioni: 220-240V 50 / 60Hz
  • Fuqia: 1400W
  • Madhesia e pllakes : 25.4 * 21.5cm
  • Drite treguese
  • Veshje jo-ngjitese
  • Mbrojtje nga mbinxehja

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

 

Detaje Produkti

Pesha 2 kg
Lloji

Waffle Maker

Ngjyra

Fuqia Watt

1400watt

Be the first to review “Berese Waffle dhe toster | Double side Waffle Maker DSP”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

toster dhe waffle maker dsp ne shitje online ne dyqan taxi

Berese Waffle dhe toster | Double side Waffle Maker DSP