Waffle Maker DSP | Double | Best Price Online

2,890 L

Ka stok

Eshte e lehte per t’u pastruar. Pllakat e saj jane te perbere nga nje material jo ngjites, mund ti pastroni me nje pecete te paster ose mund ti lani me uje.

Specifikat 

Marka: DSP
Modeli: KC 1048
Fuqia: 850W
Pllaka jo ngjitese

DSP WAFFLE MAKER KC-1048

DSP Waffle Maker | Best Price online

dsp waffle maker best pricePergatisni waffles te shpejta dhe te shijshme brenda pak castesh. Nje pajisje e domosdoshme per shepine tuaj, shume e thjeshte dhe praktike ne perdorim. Ju jo vetem qe do te kurseni kohe me kete pajisje te mrekullueshme ne pergatitjen e waffles me shije te ndryshme, por edhe hapesire. Pergatisni jo vetem per ju, por dhe per familjaret tuaj.

Beresi i  Waffle përmban një sipërfaqe gatimi të përforcuar dhe të mbushur me grimca te forta që formojnë një matricë strukturore, duke krijuar një shtresë më të fortë për performancë superiore të shkopit me kalimin e kohës. Eshte ideale per nje forme perfekte.

Gjithashtu përmban kontroll të rregullueshëm të temperaturës dhe rregullohet lehtësisht për waffles të lehta dhe te fresketa ne cdo moment te dites qe ju deshironi.

BELGIAN WAFFLE MAKERS

Pajisja per eaffles bën wafle të rrumbullakëta deri ne 8 inç. Gjithashtu ju mund te beni edhe belgian waffle, nese i preferoni me shume se waffles klasike. Dorezat me prekje të ftohtë e bëjnë prodhuesin e waffle më të sigurt për t’u përdorur. Gjithshu dicka tjeter e vecante e kesaj pajisjeje përmban drita treguese të përshtatshme Power dhe Ready To Cook. Keshtu edhe ju do te jeni perhere ne djeni ne cfare gjendje eshte pajisja kur e perdorni.

HOMEMADE WAFFLES

Eshte e lehte per t’u pastruar. Pllakat e saj jane te perbere nga nje material jo ngjites, mund ti pastroni me nje pecete te paster ose mund ti lani me uje. Ajo eshte dizajnuar per t’u perdorur nga kushdo pa problem, eshte e sigurt dhe praktike.

DSP waffle maker eshte nje produkt praktik i cili duhet me patjeter te jete ne kuzhinen tuaj. Vjen me nje material cilesor dhe shume rezistent. Nese deshironi te gatuani waffles perfekte per familjen tuaj atehere ky bere per waffles eshte ideal per ju dhe familjen tuaj.

Produkti vjen me pllaka jo ngjitese dhe ju nuk do te keni probleme te ketij lloji ne asnje moment. Nese deshironi te kaloni momente te bukura ne mengjes dhe mbasditeve duke servirur waffels me mjalte apo recele te ndryshme per te mbledhur gjithe familjen se bashku, atehere ky eshte produkti ideal per ju.

RECETE PER TE PERGATITUR WAFFLES RECIPE

Brumi i wafles mund të bëhet përpara dhe të futet në frigorifer për përdorim të mëvonshëm. Ruhet në një enë hermetike në frigorifer deri në 5 ditë. Para përdorimit, trazojeni mirë. Brumi ne kete menyre eshte edhe me i mire i pergatitur si edhe me i shijshem.

Ka shumë stile dhe forma të prodhuesve të waffle në treg. Waffles në stilin belg janë një stil më i trashë vafle me xhepa më të thellë që mund të jenë një formë rrethore ose drejtkëndëshe. Waffles të stilit amerikan janë të hollë me dhëmbëzime të vogla si rrjeta sesa xhepa më të thellë. Prangat e waffle-it në stilin amerikan vijnë në një larmi formash duke përfshirë hapsirat tradicionale rrethore dhe drejtkëndëshe, si dhe forma argëtuese jotradicionale si personazhet e Star Wars, lulet, zemrat dhe më shumë!

Fluffy waffles

Kjo recetë, siç është shkruar, jep afërsisht 2 gota lëndë, e cila bën afërsisht 4 waffles të stilit belg dhe 6 waffles të stilit amerikan. Sasia aktuale e brumit të nevojshëm mund të ndryshojë nga pajisja ne pajisje. Konsultohuni me manualin që vjen me modelin tuaj të veçantë të prodhuesit të waffle. Kjo recetë lehtë mund të dyfishohet ose trefishohet. Cooked waffles

BEST WAFFLE MAKER PRICE THE BEST ON DYQAN TAXI

Prodhuesit klasikë të waffle kanë pllaka më të hollë sesa prodhuesit belg të belit, të cilat japin waffles më të hollë që janë më të freskëta në të gjithë. Dallimi kryesor midis një wafle të rregullt, klasike dhe një waffle belge është se waffles klasike nuk e kanë ate trashesine e brumit. Dhe ju mund te vendosni se cfare ju pelqen Pllakat gjithashtu krijojnë më shumë xhepa për inç katror që janë më të vogla dhe më të cekëta. Më shumë xhepa do të thotë më shumë trashesi gjithashtu, për shkak të skajeve më të freskëta për kafshim.

Classic waffle makers

Tjetra, merrni parasysh këta faktorë kur bëni pazar:

Madhësia: Merrni parasysh sa waffles dëshironi të bëni në të njëjtën kohë, ka mundësi që mund të bëjnë një, dy ose katër waffles në të njëjtën kohë.

Koha e gatimit: Shumica e prodhuesve të waffle që kemi testuar kanë cilësime të ndryshueshme të hijes, por modelet me çmim më të ulët.

Thjesht futen në prizë dhe kërkojnë që të përdorni një kohëmatës të veçantë. Preferimet tona kishin cilësime të ndryshueshme të hijes që bënin vazhdimisht waffles të mira dhe dizajne të hollë që mund të ruheshin lehtësisht.

Prodhuesi i waffle përmban pesë cilësime të skuqjes që kontrollohen me një levë rrëshqitëse dhe dritat treguese të kuqe dhe jeshile. Megjithatë, nuk ka një tregues të zërit të gatshëm, prandaj rekomandojmë të qëndroni afër gjatë gatimit për t’u siguruar që waffles tuaj të mos gatuhen per shumë gjate

BELGIAN STYLE WAFFLES

. Ndërsa pjesa e jashtme nxehet, si shumica e prodhuesve të tjerë të waffle që kemi testuar, doreza mbetet e ftohtë për tu prekur. Prodhuesi i waffle ka një dizajn relativisht të hollë dhe mund të ngrihet për tu ruajtur.

Me kete recete kaq te thjeshte thjesht vendosni brumin ne pajisje dge waffles are ready per t’u shijuar nga e gjithe familja.

Gatuani ushqime te kendshme dhe te shijshme per familjen, miqte apo edhe koleget tuaj.

Specifikat 

 • Dishwasher safe.
 • Removable plates
 • Mini waffle maker
 • Easy to clean
 • Stainless steel
 • Stays cool
 • Browning settings
 • Kitchen appliances
 • Removable drip tray
 • Marka: DSP
 • Modeli: KC 1048
 • Fuqia: 850W
 • Pllaka jo ngjiteseDSP Waffle Maker Best Price Online!

Dyqan Taxi | Online prane jush ne cdo kohe!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Berese Petullash

Be the first to review “Waffle Maker DSP | Double | Best Price Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Waffle maker dsp best price

Waffle Maker DSP | Double | Best Price Online