Berese sanduici dhe grill FA-5343 sandwich maker

4,290 L4,900 L

1200watt1800watt
Pastro
KODI: 9003898534320 Kategori: ,

BERESE SANDUICI DHE GRILL

Berese sanduici dhe grill elektrik me fuqi 1200 dhe 1800watt.

Me dy funksione mund ta perdorni si tostier, apo ta hapni 180 grade dhe ta perdorni si zgarre tavoline.

Me grilat e fuqishme TZS First Austria, ju mund te beni barbekju edhe ne ambiente te mbyllura, ne ballkon ose ne kopsht pa u shqetesuar.

Qofte mish, peshk apo perime, zgara grill do ti pergatisi keto ushqime te shendetshme ne nje kohe te shkurter. Pllakat e forta te skares mund te hapen 180° dhe keshtu ofrojne hapesirë te mjaftueshme per pjekjen e ushqimeve.

Specifika

  • Grill elektrik 1200/1800W
  • Modeli 5343-2/3
  • Termostat i rregullueshem
  • Pllaka jo ngjitese
  • Hapje 180°
  • Dy pllaka grill
  • Lehte per t’u pastruar
  • Fuqia: 1200W dhe 1800 W

Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.9 kg
Lloji

Tostiere, Zgare

Ngjyra

Fuqia Watt

1200watt, 1800watt

Be the first to review “Berese sanduici dhe grill FA-5343 sandwich maker”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

fa 5343 2 zgarre tostiere online ne dyqan taxi

Berese sanduici dhe grill FA-5343 sandwich maker

4,290 L4,900 L

Shto ne Shporte