Beres sanduici me termostat 2000W FA-5344

6,490 L9,490 L

FA-5344-1FA-5344-2
Pastro
KODI: 9003898534410 Kategori: ,

BERES SANDUICI ME TERMOSTAT

Beres sanduici me pllaka jo ngjitese dhe termostat te rregullueshem te nivelit te temperatures sipas nevojes. Me fuqi te larte 2000w do te beje ne pak caste sanduicin tuaj.

Qendroni ne tavoline me familjen tuaj dhe lini zgaren e tavolinëe te beje sanduicat apo te pjeki mishin. Thjesht vendosni produktet ushqimore qe deshironi nga mishi dhe peshku tek sanduicet apo perimet. Gjithcka do jete gati ne pak caste.

E projektuar per perdorim te perditshem, grilli prej celiku inoks ofron rezistence te larte gjate perdorimit edhe ne temperatura te larta.

Pllakat me veshje jo ngjitese nuk kerkojne vaj gjate gatimit dhe mund te hiqen per pastrim me nje hap te thjeshte.

Specifika:

  • Berese sanduici dhe grill elektrike
  • Fuqi e larte 2000watt
  • Pllaka me veshje jo ngjitese
  • Hapen deri ne 180 grade

Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

Tostiere

Fuqia Watt

2000watt

Modeli

FA-5344-1, FA-5344-2

Be the first to review “Beres sanduici me termostat 2000W FA-5344”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

grill zgare fa5344 online ne dyqan taxi

Beres sanduici me termostat 2000W FA-5344

6,490 L9,490 L

Shto ne Shporte