Batanije prej pellushi me yje per femije dhe te rritur

2,290 L

BezheBluKafePurple
Pastro
KODI: y-54326 Kategori: , ,

BATANIJE PREJ PELLUSHI ME YJE

Batanije prej pelushi per femije dhe te rritur me nje dizajn kaq te vecante me yje.

Fale materialit te tij te bute dhe te plote do te mbaje ata te ngrohte gjate neteve te ftohta.

Me mikrofiber premium, kjo batanije eshte jashtezakonisht e bute dhe komode.

Femijet tuaj do te pelqejne te flene nen kete batanije magjike me yje. Shoqeruesi i persosur per netet e ftohta.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Batanije

Ngjyra

, , ,

Be the first to review “Batanije prej pellushi me yje per femije dhe te rritur”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

batanije per femije shitje online ne dyqan taxi

Batanije prej pellushi me yje per femije dhe te rritur