Batanije e ngrohte prej poliestre 130 x 160 cm

2,290 L

BezheE KuqeGri
Pastro
KODI: y-54338 Kategori: , ,

BATANIJE E NGROHTE 130 X 160 CM

Batanije e ngrohte prej materiali poliestre e perkryer per ne divan, krevat, piknik dhe dhomen e gjumit.

Materiali i saj ju dhuron ngrohtesine qe ju nevojitet ne nje nate te ftohte dimri.

Lahet ne lavatrice duke qendruar po njesoj ne ngjyre dhe butesi pas cdo larje.

Te ngrohta dhe me peshe te lehte, batanija nuk do te krijoje bezdisje duke ju dhene rehatine dhe komoditetin maksimal.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Batanije

Ngjyra

, ,

Be the first to review “Batanije e ngrohte prej poliestre 130 x 160 cm”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

batanije per divan shitje online ne dyqan taxi

Batanije e ngrohte prej poliestre 130 x 160 cm