Batanije e bute me mikrofiber 130x160cm

2,290 L

BluBojeqielliE KuqeGri
Pastro
KODI: y-54321 Kategori: , ,

BATANIJE E BUTE ME MIKROFIBER

Batanije super e bute me mikrofiber e prodhuar nga materialet me cilesore dhe te qendrueshme, do tju mbaje ngrohte gjate diteve te ftohta te dimrit.

Zgjedhje e shkelqyer per dhurata per persona te te gjitha moshave.

Pershtatet ne cdo dhome ne shtepi – dhoma gjumi, dhoma e miqve, dhoma e fëmijëve, shtëpia e pushimeve, dhoma e ndenjes ose merrni me vete për udhëtime.

Batanije e ngrohte jashtezakonisht e rehatshme, komode dhe teper e bute ofron nje pamje elegante nga te dy anet e saj.

E disponueshme ne disa ngjyra gri, blu, e kuqe, bojeqiell.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Batanije

Ngjyra

, , ,

Be the first to review “Batanije e bute me mikrofiber 130x160cm”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

batanije me mikrofiber blerje online ne dyqan taxi

Batanije e bute me mikrofiber 130x160cm