Bastardja e Stambollit – Elif Shafak

1,000 L

Ka stok

Veprat e shkrimtares turke Elif Shafak njihen per nje fryme te shkrimit te zellshem dhe shume imagjinativ.

Ato te krijonje pershtypjen sikur jemi ne nje bote ideale.

Libri eshte nje pershktim ose me sakte nje veshtrim i gjalle mbi famljen dhe Stambollin bashkohes nga dy gra e reja, njera turke dhe tjetra armeno-amerikane.

KODI: r-bastardjaestambollit KATEGORIA: ETIKETIMI:

BASTARDJA E STAMBOLLIT

Tek kazanxhite, turq stambolli, grate jane prush dhe me humor te trazuar.

Atyre u pelqen dashuria dhe flasin me xhindet.

Burrat shkojne shume heret ne boten e pertejme apo ne Amerike.

Divorci mes Barsamit dhe Rozes do te shkaktonte nje zemerate te pergjithshme.

Por martesa e dyte e saj me nje turk me emrin Mustafa, do ta perkeqsonte me shume kete stuhi zemerate.


Bli ne menyre te sigurte ne Dyqan Taxi | Qendra me madhe tregtare online 

 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Liber

Be the first to review “Bastardja e Stambollit – Elif Shafak”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

bastardja e stambollit libra ne shitje online ne dyqan taxi

Bastardja e Stambollit - Elif Shafak