Back Brace for Posture | Correction Belt Plus | Dr Magico

1,190 L

Ka stok

Materiali: Najlon, Poliuretan, Sintetik, fiber etj

KODI: 4975974032448 KATEGORIA: Etiketime: ,

CORRECTION BELT PLUS | DR MAGICO

Back Brace for Posture | Rripa per drejtimin e shpines dhe dhimbjet e shpines | Ushtrime per dhimbje shpine

Ky produkt perdor nje strukture te vecante e cila mund te sjell terheqje ne gjoks. Duke shtrir ne kete menyre muskujt e shpines dhe duke mbajtur nje qendrim sa me prane qendrimit natyral. Materiali i back brace for posture eshte teper cilesor dhe mund te vishet dhe direkt ne lekure, por per rehatine tuaj sugjerohet te vishni dicka te holle poshte saj. Lidhja kryq ne mes te shpines suaj ne menyre efektive e terheq ate ne pozicionin ormal dhe kthen qendrimin korrekt dhe te bukur.

back brace for posture dr magico rripa per dhimbjet e shpines dhimbje shpine ushtrime per dhimbjet e shpines

Back Brace Posture Corrector

Ne ju rekomandojme ta vishni fillimisht 10-20 minuta dhe ngadale rritni kohen e veshjes se back brace posture corrector kur trupi te mesohet me te.
Rekomandohet te vishet jo direkt ne lekure por mbi nje bluze te holle te rehatshme per ju.
Cdo trup peson deformime te ndryshme nga nje trup tjeter dhe per te korrigjuar qendrimin, do te kete dhimbje te lehta.
Mos e shtrengoni shume forte pasi do te jete ngarkese per trupin tuaj.
Nuk duhet perdorur nga grate shtatezena.
Mos e mbani veshur gjate gjumit kete Back Brace Posture Corrector.

Keshille: Lajeni me kujdes dhe me pas fshijeni me nje peshqir dhe lejojeni te thahet ne menyre natyrale. Mos e perzijeni me rroba te tjera gjate larjes.

Back Brace for Posture | Rripa per drejtimin e shpines dhe dhimbjet e shpines | Ushtrime per dhimbje shpine


Blerje online ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Mbajtese shpine

Be the first to review “Back Brace for Posture | Correction Belt Plus | Dr Magico”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

back brace for posture dr magico correction belt plus dhimbjet e shpines dhimbje shpine rripa per drejtimin e shpines

Back Brace for Posture | Correction Belt Plus | Dr Magico