Aventurat e Dinpakut – Nikolaj Nosov

800 L

Ka stok

Libri eshte nje perzirje e kendshme e krijimtarise shqiptare.

Libri tregon per aventurat DinPakut qe perballet me ate qe Di shume, (DinShumi) me Ate Qe Di Pak (domethene DinPakun).

KODI: r-aventuratedinpakut KATEGORIA: ETIKETIMI:

AVENTURAT E DINPAKUT

Nje liber aventurier qe ka rritur dhe ka per te rritur shume breza te tjere ne Shqiperi.

Libri eshte pershkuar me nje doze te embel humori.

Ketu trajtohet historia e perballjes se Atij Qe Di shume, (DinShumi) me Ate Qe Di Pak (DinPakun).

Fjalet e reja DinPak e DinShum, si emra njerezish jane gjetje e ndajshtime njeheresh, jane edhe krijimtari shqiptare, jane kompozita dhe dalje te gjuhes shqipe.

Nje liber i perkthyer me shume harmoni eshte i pershtatshem per te gjithe femijet.


Bli ne menyre te sigurte ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Liber

Be the first to review “Aventurat e Dinpakut – Nikolaj Nosov”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

aventurat e dinpakut libra ne shitje online ne dyqan taxi

Aventurat e Dinpakut - Nikolaj Nosov