Aparat saldimi Soldering Station Yihua 936

3,900 L

Ka stok

KODI: i-00101116 Kategori: ,

APARAT SALDIMI YIHUA 936

Aparat saldimi i bere nga material me cilesi te larte dhe teknologji inovative,krijon lidhje elektrike efikase te qendrueshme.

Ngrohje e shpejte me kontroll konstant te temperatures dhe doreze qe nuk rreshqet.

Aparati i saldimit ka performance te shkelqyer ne fuqi te madhe dhe saktesi te larte per saldim preciz.

Specifika:

  • Konsumi i energjisë: 45W
  • Tensioni i daljes: 24V AC
  • Tensioni në hyrje: 110V AC
  • Gama e temperaturës: 200 ℃ ~ 480 ℃ / 392 ℉ ~ 896 ℉
  • Gjatësia e Kabllit:  133cm
  • Përmasat:  (14 x 11,4 x 8,2) cm (L x P x H)

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Vegel Pune

Ngjyra

Be the first to review “Aparat saldimi Soldering Station Yihua 936”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

aparat saldimi yihua 936 online ne dyqan taxi

Aparat saldimi Soldering Station Yihua 936