Pajisje saldimi me dy doreza AS-600D

31,500 L

Ka stok

KODI: i-00101115 Kategori: ,

PAJISJE SALDIMI AS-600D

Pajisje saldimi AS600D me ekran dixhital per ndryshimin e temperatures.

Me teknologjine me te re per saldimin pa plumb ne temperature te ulet, kontrollit te temperatures, rikuperimit te temperatures dhe cilesise se larte te saldimit.

Dy dorezat mund te lidhen ne pune ne te njejten kohe dhe temperatura mund te nderrohet.

Lidhje antistatike per te parandaluar demtimin elektrostatik te komponenteve dhe trupit te njeriut per te mbrojtur sigurine tuaj gjate perdorimit.

Specifika:

  • Fuqia e vleresuar: 75W
  • Fuqia maksimale: 150 W
  • Gama e temperatures: 100-450℃
  • Ekrani: LCD
  • Stabiliteti i temperaturës:±1 °C
  • Tensioni i hyrjes 220V/110V
  • Mbrojtja e sigurise: transformator sigurie, izolim i dyfishtë
  • Baza me dy doreza.

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Vegel Pune

Ngjyra

Be the first to review “Pajisje saldimi me dy doreza AS-600D”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pajisje saldimi me dy kanale online ne dyqan taxi

Pajisje saldimi me dy doreza AS-600D