Stacion saldimi preciz Jabe UD-1200 Soldering Station

31,500 L

Ka stok

KODI: i-00101112 Kategori: ,

STACION SALDIMI PRECIZ UD-1200

Stacion saldimi preciz pa plumb me ngrohje te shpejte dhe dy kanale sistemi ngrohje.

UD-1200 miraton nje sistem unik ngrohjeje te furnizimit me energji te dyfishte dhe perpunimi qendror.

Gjate saldimit, pritesi do te rregulloje automatikisht fuqine e daljes sipas madhesise se pikes se saldimit dhe perberesve dhe te perputhet me temperaturen e saldimit.

Ekrani dixhital synon te siguroje nje mjedis funksionimi me inteligjent, duke kontrolluar drejtperdrejt temperaturen dhe kohen e punes.

Specifika:

  • Modeli: UD-1200
  • Konsumi i energjisë: 130 W
  • Tensioni në hyrje: 110 V / 220 V
  • Tensioni i daljes: 16 V + 16 V
  • Gama e temperaturës: Vendosni sipas modalitetit të punës (50℃-520℃)

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Vegel Pune

Ngjyra

Be the first to review “Stacion saldimi preciz Jabe UD-1200 Soldering Station”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

stacion saldimi online ne dyqan taxi

Stacion saldimi preciz Jabe UD-1200 Soldering Station