Hekur saldimi 60 W per riparime elektrike

1,600 L

Ka stok

KODI: H-98769990 Kategori: ,

HEKUR SALDIMI 60 W

Hekur saldimi per riparime elektrike me doreze ergonomike te veshur per me shume lehtesi dhe siguri gjate punes.

Berthama  e brendshme ngrohese prej qeramike, nxehet shpejt. Ideale per te gjitha nevojat tuaja per saldim, nga riparimet baze deri te projektet e saktesise.

Nuk ka nevoje per stacion saldimi, thjesht futeni ne prize dhe perdoreni. Dhe kompleti ynë i hekurit të saldimit 60 W me çelës ndezes-fikje, është i përshtatshëm për ju që ta fikni në çdo kohë kur nuk keni nevojë ta përdorni.

Perdoret gjeresisht per saldimin e pllakave te qarkut, riparimin e pajisjeve, bizhuterive, kompjuterin etj. Shume i pershtatshem per fillestaret, saldatoret, pajisjet baze shtepiake, etj.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

Vegel Pune

Ngjyra

Be the first to review “Hekur saldimi 60 W per riparime elektrike”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

hekur saldimi bli online ne dyqan taxi

Hekur saldimi 60 W per riparime elektrike