Aparat per Drejtimin e Gishtit te madh te kembes

1,200 L

Ka stok

-Material plastik
-Nje madhesi e pershtatshme per te gjitha kembet.
-E rregullueshme me  siperfaqen e lekures prane kockave per te lehtesuar presionin e nyjes se shputes dhe per te maksimizuar presionin e shperndare.

KODI: 080376016683 KATEGORIA: Etiketime: ,

GOODNIGHT BUNION

Aparat per Drejtimin e Gishtit | Gishti i madh i kembes & Deformimi i tij!

Aparat drejtues per gishtin e madh te kembes eshte projektuar nga nje kirurg ortoped dhe rekomandohet si nje alternative e vlefshme per te drejtuar gishtin e madh te kembes ne gjendjen e tij natyrale. Eshte i rehatshem, i sigurt dhe efektiv ne perdorim.

Ky produkt profesional i kujdesit shendetesor ndihmon per te ripozicionuar butesisht cdo devijim te gishtit te madh te kembes dhe qetesuar nga dhimbjet shqetesuese gjate kohes qe ju perpiqeni te pushoni. Rigjeneron butesisht tendinat e ngushta dhe muskujt e gitshtit te madh ne menyre qe te siguroje drejtimin e tij ne pozicionin natyral dhe me sa me pak dhimbje.

Aparat per Drejtimin e Gishtit te madh te kembes

aparat per drejtimin e gishtit te madh te kembes

Karakteristika

-Material plastik
-Nje madhesi e pershtatshme per te gjitha kembet.
-E rregullueshme me  siperfaqen e lekures prane kockave per te lehtesuar presionin e nyjes se shputes dhe per te maksimizuar presionin e shperndare.
-Ju lehteson nga dhimbjet e kembeve.
-Rregulloni dhe lehtesoni dhimbjen qe ndodh te gishti i madh i kembes duke parandaluar deformimin totat te tij.


Dyqan Taxi | Porosi online te sigurta & me cmimin me te lire!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Aparat per Gishtat e kembes

Ngjyra

Be the first to review “Aparat per Drejtimin e Gishtit te madh te kembes”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

aparat drejtues per gishtin e madh te kembes gishti i madh i kembes

Aparat per Drejtimin e Gishtit te madh te kembes