Amina 50+ krem mbrojtes kunder diellit

1,290 L

Ka stok

  • Mbron lekuren
  • E hidraton dhe tonifikon
  • Ushqen indet e thella
  • Nuk le shenja ne lekure
  • Aplikojeni cdo 3 ore ne lekure te thate

Krem mbrojtes per lekuren me spf 50+

Kremi Amina eshte nje krem i cili mbron lekuren nga rrezet e demshme te diellit. E hidraton i jep shkelqim , nuk le shenja dhe nuk e acaron lekuren, eshte i pasur me element ushqyes per organizmin.

Perthihtet ne menyre te menjehereshme . Mund te perdoret per te gjithe tipet e lekures dhe per te gjitha moshat.

Keshillohet te perdoret cdo 3 ore , ne rast kontakti te shpeshte me ujit rekoandohet te lyeheni dhe cdo nje ore per nje mbrojtje maksimale.

Blerje online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online ne Shqiperi 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Amina 50+ krem mbrojtes kunder diellit”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Krem kunder diellit , shishe me 125 ml krem

Amina 50+ krem mbrojtes kunder diellit