Altoparlante kompjuteri Lenovo DS105 | Desktop Speaker

1,690 L

Ka stok

KODI: H-56789027 Kategori: , Etiketime: ,

ALTOPARLANTE KOMPJUTERI LENOVO DS105

Altoparlante Lenovo Lecoo te pershtatshem per kompjuter dhe laptop.

Dizajn klasik me pamjen e drurit ne ngjyre kafe do te pershtatet me se miri me cdo ambient tuajin.

Ofron tingull te qarte dhe te paster, i cili rregullohet sipas deshires me ane te butonit te volumit ne fishen e boksit.

Perputhshmeri e gjere me desktop, laptop, DVD, TV, smartphone, tablet dhe pajisje të tjera me porte audio 3.5 mm.

Karakteristika

  • Madhesia e altoparlantit: 2.5 inch
  • Permasa e boksit: 70mm x 98mm x 147mm
  • Frekuenca: 50Hz deri 20KHz
  • Hyrja permes AUX

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Boks Bluetooth

Ngjyra

Be the first to review “Altoparlante kompjuteri Lenovo DS105 | Desktop Speaker”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

altoparlant muzike lecoo blerje online ne dyqan taxi

Altoparlante kompjuteri Lenovo DS105 | Desktop Speaker