Boks muzike Portabel me Wireless | Loud Speaker

1,800 L

Ka stok

 • Madhësia: 52mm
 • Madhësia e produktit: 15.3 * 7.5 * 7.5cm
 • Fuqia : 3Ω5W
 • Frekuenca: 85Hz-20KHz
 • Materiali: ABS
 • Tensioni i punës DC 3.7V
 • Tensioni i ngarkimit: DC5V
 • Bateria: 1200mAh
KODI: Boks muzike Portabel me Wireless Kategori: , ,

BOKS MUZIKE PORTABEL ME WIRELESS

Bluetooth JL5,0, e pajisur me teknologji të përparuar dhe e pajtueshme me të gjitha pajisjet Bluetooth. Boksi i muzikes gjithashtu regjistron pajisjen tuaj të fundit, duke ju lejuar të rilidheni pa mundim.

PORTABLE LOUD SPEAKER

Altoparlani peshon 0.318G, shumë i lehtë për tu mbajtur dhe do te jete shume i lehte per t’u transportuar. Vjen me një rrip mbajtës qe e bëjnë atë shumë të përshtatshëm për t’a marre me vete kudo. Boksi eshte i përsosur për podcast në shtëpi, kampe, udhëtime, shëtitje, plazh, pishinë, festa, etj.

Ju mund të zgjidhni mënyrën që ju pëlqen ta përdorni këtë boks muzike, të lidheni me iPhone ose televizorin tuaj smart përmes Bluetooth. Me modalitetin line-in, ju mund të lidheni me kompjuterin, laptopin, mp3 dhe pajisjet e tjera kanë një port 3.5 mm.

SPECIFIKAT:bluetooth speakers portable wireless loud speaker dyqan taxi
 • Madhësia: 52mm
 • Madhësia e produktit: 15.3 * 7.5 * 7.5cm
 • Fuqia : 3Ω5W
 • Frekuenca: 85Hz-20KHz
 • Materiali: ABS
 • Tensioni i punës DC 3.7V
 • Tensioni i ngarkimit: DC5V
 • Bateria: 1200mAh
 • Koha e punes: 5 orë
 • Koha e karikimit: 2 orë
 • Versioni i lidhjes blu: JL 5.0
 • 3.5 lidhje audio AUX

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Boks Bluetooth

Be the first to review “Boks muzike Portabel me Wireless | Loud Speaker”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Boks muzike Portabel me Wireless bli online dyqan taxi

Boks muzike Portabel me Wireless | Loud Speaker