Fishe Aux Baseus BA01

1,990 L

Ka stok

KODI: Fishe Aux Baseus BA01 Kategori: ,

FISHE AUX BASEUS BA01

Baseus BA01 3.5 adapter 3,5 mm | Përshtatës universal i audios per makinen tuaj.

Një mënyrë me cilësi të lartë për të degjuar meloditë tuaja ne makine. Lidhet lehtësisht në folenë USB dhe AUX të makinës suaj dhe ofron orë te tera argëtimi.

Përshtatësi i audios Baseus BA01 mund të përdoret gjithashtu me altoparlantë 3.5 mm dhe përmban një mikrofon të integruar që ju lejon  thirrje telefonike pa hequr sytë nga rruga.

Cipi i tij inteligjent siguron një lidhje të qëndrueshme dhe tingull zeri të pastër.

Karakteristikat:

– Përshtatës audio Bluetooth Baseus BA01

– Transmetim audio me cilësi të lartë dhe të pastër

– Dizajn elegant që nuk zë vend

– Mikrofon i integruar për marrjen e telefonatave gjatë lëvizjes

– Lehtë për t’u përdorur pa nevojen e pajisjeve shtese

– Versioni Bluetooth: v5.0

– Maks. distanca: 5m

– Gjatësia e kabllit: 1.2m

 

 

Be the first to review “Fishe Aux Baseus BA01”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Baseus BA01 USB Bluetooth Receiver dyqan taxi online shop

Fishe Aux Baseus BA01