Bokse per Pc me Bluetooth HT-A19BT

3,900 L

Ka stok

KODI: i-2120757 Kategori: ,

BOKSE PER PC ME BLUETOOTH HT-A19BT

Bokse ideale per Pc tuaj, me lidhje Bluetooth dhe telekomande wireless per komandim me te lehte dhe nga distanca.

Dizajn elegant dhe terheqes i pershtatshem per laptop, kompjutere, smartphone.

Tingull stereo me bas te fuqishem dhe opsion te kontrollit te volumit te muzikes.

Bere nga material rezistent per perdorim afatgjate dhe cilesi premium te prodhimit.

Porte hyrese Aux 3.5 mm, Usb dhe Karte TF.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Boks Bluetooth

Ngjyra

Be the first to review “Bokse per Pc me Bluetooth HT-A19BT”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

bokse per pc ne shitje online ne dyqan taxi

Bokse per Pc me Bluetooth HT-A19BT