Altoparlant per muzike 4 inch | Kimiso QS-2406

3,500 L

Ka stok

KODI: K-062101-28 Kategori: ,

ALTOPARLANT PER MUZIKE 4 INCH

Altoparlant me Bluetooth per muzike 4 inch x 2 , i cili prodhon tingull shume te qarte dhe bas te fuqishem, per efekt dinamik te zerit.

Lidhje 5.0 Bluetooth per te transmetuar muzike pa fisha nga cdo pajisje audio qe suporton Bluetoth.

Bateria e tij e rikarikueshme litiumi e integruar prej  1500mAh ju mundeson deri ne 4 ore luajtje muzike pa nderprerje.

Altoparlanti ofron larmishmeri lidhjesh USB / TF / BT / FM / AUX.

E pajisur me doreze praktike per mbajtje dhe transport te lehte.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

 

Detaje Produkti

Pesha 4 kg
Lloji

Boks Bluetooth

Ngjyra

Be the first to review “Altoparlant per muzike 4 inch | Kimiso QS-2406”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

boks muzike me dy altoparlante ne shitje online dyqan taxi

Altoparlant per muzike 4 inch | Kimiso QS-2406