Fishe Aux iOS 1000mm | Aux Cable 3.5 mm

1,000 L

Ka stok

  • Konvertues audio.
  • I lëvizshëm.
  • I lehtë për t’u përdorur.
  • I pershtatshem per iPhone 7, 7plus, 8, 8 plus etj.
KODI: Fishe Aux iOS 1000mm Kategori: ,

FISHE AUX IOS 1000MM 

Lidhësja e boksit me nje porte 3.5 Earldom AUX-22.Shijoni muzikën tuaj lehtesisht me një kabllo konvertues Lightning në 3.5 mm
E pershtatshme për iPhone 7 / 7plus / 8 / 8plus / X, dhe për iPad.

AUX CABLE 3.5MM

Kabllo konvertues mm me 2 lidhës rrufe dhe 3.5 mm që lidh pajisjet Apple direkt me pajisjet audio pa kërkuar një përshtatës shtesë për t’ju ofruar një zgjidhje të lidhjes , i përshtatshëm dhe i rregullt.

Kjo ju ndihmon të lidheni me më shumë pajisje audio, jo vetëm në kufje, por edhe me bokse portabël, boks makinash të përshtatshëm për të gjitha nevojat, në mënyrë që të mund të shijoni muzikë kudo.

Specifikat:
  • Konvertues audio.
  • I lëvizshëm.
  • I lehtë për t’u përdorur.
  • I pershtatshem per iPhone 7, 7plus, 8, 8 plus etj.

    Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.05 g/kg
Lloji

Fisha Usb

Be the first to review “Fishe Aux iOS 1000mm | Aux Cable 3.5 mm”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Fishe Aux iOS 1000mm Aux Cable 3 5 mm

Fishe Aux iOS 1000mm | Aux Cable 3.5 mm