Altoparlant per lojera KISONLI – U2700BT

2,590 L

Ka stok

  • Marka: Kisonli
  • Modeli: U-2700
  • Hyrja: FM/USB/SD/Bluetooth
  • Lidhje me luajtes audio portativ, telefon celular, laptop, kompjuter
  • Materiali: ABS plastik

ALTOPARLANT PER LOJERA U2700BT

Transformoni tingullin e dobet te kompjuterit dhe telefonit ne nje tingull me bas te fuqishem dhe cilesi superiore te zerit  me kete altoparlant per pc dhe lojera.

Mund ti lidhni me PC, laptop, celular, MP3/4, iPod, DVD.

Specifika:

  • Marka: Kisonli
  • Modeli: U-2700
  • Hyrja: FM/USB/SD/Bluetooth
  • Lidhje me luajtes audio portativ, telefon celular, laptop, kompjuter
  • Materiali: ABS plastik

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.7 g/kg
Lloji

Boks Bluetooth

Be the first to review “Altoparlant per lojera KISONLI – U2700BT”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

altoparlante per lojera ne dyqan taxi

Altoparlant per lojera KISONLI – U2700BT