Bokse per Pc Kisonli V400 Multimedia USB Speaker

1,190 L

Ka stok

 • Bokse per Pc
 • Fuqia – 2x3W
 • Furnizimi me energji elektrike – USB
 • Gama e frekuences – 20Hz-20kHz
 • Rezistenca – 4Ω
KODI: i239005 Kategori: ,

BOKSE V400 MULTIMEDIA 

Bokse multimedia te pershtatshme per PC nga Kisonli.

Dy altoparlante, nese vendosen ne dy drejtime te ndryshme, do te ndihmojne qe zeri te perhapet ne te gjithe hapesiren.

Altoparlantet kane aftesine te riprodhojne shumellojshmeri tonesh si per te degjuar balada te qeta apo kenge te forta rock.

Madhesia kompakte nuk ze hapesire dhe mundeson lidhje te thjeshte. Bokset jane te pershtatshme per shumicen e pajisjeve kompjuterike dhe laptop.

Specifika:

 • Fuqia – 2x3W
 • Furnizimi me energji elektrike – USB
 • Gama e frekuences – 20Hz-20kHz
 • Rezistenca – 4Ω
 • Kabllo male 3.5mm per sinjalin hyres
 • Dimensionet – 6.5 * 6.5 * 6.5cm
 • Ngjyra e zeze

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.6 g/kg
Lloji

Boks Bluetooth

Be the first to review “Bokse per Pc Kisonli V400 Multimedia USB Speaker”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

bokse muzike per pc ne dyqan taxi

Bokse per Pc Kisonli V400 Multimedia USB Speaker