Altoparlant muzike portabel Earldom A14

10,000 L

Ka stok

KODI: I-72121227 Kategori: ,

ALTOPARLANT MUZIKE EARLDOM A14

Altoparlant muzike me Bluetooth Earldom me kapacitet te madh te baterise qe mund te perdoret per shume ore argetimi.

Me cilesi stereo te tingullit dhe bas te thelle qe ju te degjoni muzike ne kualitetin me te mire.

Teknologjia Bluetooth V5.0 me transmetim te qendrueshem deri 10m, mund te lidhe shume pajisje smartphone, Ipad, Iphone, tableta.

Dritat LED te integruara dhe porta hyrese Usb, micro , karte TF, FM etj.

Boks A14 me cilesi te larte Bluetooth me bas shperthyes dhe tingull te mahnitshem.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Boks Bluetooth

Ngjyra

Be the first to review “Altoparlant muzike portabel Earldom A14”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

altoparlant muzike earldom a14 shitje online ne dyqan taxi

Altoparlant muzike portabel Earldom A14