Boks muzike me bluetooth Earldom A16

1,390 L

Ka stok

KODI: I-72121226 Kategori: ,

BOKS MUZIKE ME BLUETOOTH EARLDOM A16

Boks muzike Earldom A16 me lidhje Bluetooth, tingull autentik, bas te thelle trefish te qarte.

Me drite te integruar 2 ne 1 eshte nje elektrik dore dhe nje altoparlant me cilesi te larte dhe bas te shkelqyer.

Dizajn kompakt, i lehte per tu marre dhe transportuar kudo ne kamping, piknik apo festa te ndryshme.

E pajisur me teknologjine Bluetooth V5.0 per te permiresuar transmetimin e zerit dhe rritur stabilitetin midis pajisjeve.

Hyrje te shumta Aux, karte Tf, Usb, micro.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

Boks Bluetooth

Ngjyra

, ,

Be the first to review “Boks muzike me bluetooth Earldom A16”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

boks muzike me drite shitje online ne dyqan taxi

Boks muzike me bluetooth Earldom A16