USB Fishe Audio | 3.5mm Earldom

490 L

Ka stok

 • Modeli: AUX
 • Materiali: cilesor TPE.
 • Diameter: 3.5 mm.
 • Gjatësia: 100 mm.
 • Pershtatet me: iPad, PC,MP3, MP4, CD player etj.
 • Material cilesor dhe rezistent.

KODI: USB Fishe Audio 3 5mm Kategori: , ,

FISHE USB AUDIO 3.5MM EARLDOM

Fisha USB Audio ka nje perberje bakri i cili mundeson nje operim te shkelqyer pa humbur sinjalin ne asnje moment. Gjithashtu fisha sherben per transmetimin e audios e cila ka cilesir te larte, duke mos e lejuar qe ju te humbisni datajet e zerit.

Specifikat:
 • Modeli: AUX
 • Materiali: cilesor TPE.
 • Diameter: 3.5 mm.
 • Gjatësia: 100 mm.
 • Pershtatet me: iPad, PC,MP3, MP4, CD player etj.
 • Material cilesor dhe rezistent.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.05 g/kg
Be the first to review “USB Fishe Audio | 3.5mm Earldom”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

usb fishe audio 3 5 mm earldom bli online dyqan taxi

USB Fishe Audio | 3.5mm Earldom