Boks me kater altoparlante stereo | HT-139

2,900 L

Ka stok

KODI: i-2120752 Kategori: ,

BOKS ME KATER ALTOPARLANTE STEREO | HT-139

Boks muzike me kater altoparlante stereo te fuqishem, me dizajn perfekt per ambientet tuaja.

Me performance te larte dhe fuqi dalese me uniformitet te frekuences, mundeson tingull me te qarte dhe bas me te fuqishem.

Multi funksional me disa opsione per mundesi te ndryshme muzike si thirrje telefonike, hyrje per karte TF, Aux dhe radio FM.

I pajtueshem me Bluetooth, celularë, tablete, kompjuter dhe pajisje te tjera.

Karakteristika

  • Ngjyra: kafe
  • Materiali: druri
  • Fuqia: 12W
  • Raporti i sinjalit ndaj zhurmës: 60dB
  • Frekuenca: 90Hz-20KHz
  • Kapaciteti i baterisë: 3000mAh
  • Kohëzgjatja: 12-20 ore
  • Koha e karikimit: rreth 4 ore
  • Modaliteti : karte Bluetooth / tf / aux

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Boks Bluetooth

Ngjyra

Be the first to review “Boks me kater altoparlante stereo | HT-139”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

boks muzike ne shitje online ne dyqan taxi

Boks me kater altoparlante stereo | HT-139