Boks me telekomande | Bluetooth Speaker CH-V9210

3,900 L

Ka stok

KODI: i-2120734 Kategori: ,

BOKS ME TELEKOMANDE | BLUETOOTH SPEAKER

Boks me telekomande dhe Bluetooth i cili prodhon tingull shume te qarte dhe bas te fuqishem, me efekt dinamik te zerit.

Me funksionin Line-in te pershtatshem per PC, MID, TV dhe pajisje te tjera radio.

Me version 4.1 Bluetooth, siguron lidhje te shpejte dhe transmetim muzike pa fishe nga cdo pajisje me Bluetooth.

Bateria litium e boksit eshte e rikarikueshme me nje kapacitet prej 1800mAh, per perdorim afatgjate.

Madhesia e altoparlantit eshte praktike prej 31 x 17 x 18 cm dhe eshte e pajisur me nje doreze per kapje me te lehte.

Karakteristika

  • Madhesia e altoparlantit 31 x 17 x 18 cm
  • Prodhimi i energjisë: 6W x 2
  • Suporton : USB / TF / BT / FM / AUX
  • Koha e luajtjes se muzikes: Deri ne 4 ore
  • Koha e karikimit: 2 ore

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Boks Bluetooth

Ngjyra

Be the first to review “Boks me telekomande | Bluetooth Speaker CH-V9210”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

boks muzike me telekomande ne shitje online ne dyqan taxi

Boks me telekomande | Bluetooth Speaker CH-V9210