Altoparlant muzike KTS 1330 Wireless Speaker

2,900 L

Ka stok

ALTOPARLANT MUZIKE KTS 1330

Altoparlant muzike me mikrofon dhe madhesi 6.5 inch.

Me bateri te rikarikueshme 1200 mAh mund ta perdorni per ore te tera gjate festave tuaja. I pershtatshem per ambiente te medha festive por edhe per ne shtepi.

Ka mundesi te ndryshme lidhje me porte Usb, Aux, karte memorie per te marre muzike dhe nga pajisjet qe nuk suportojne Bluetooth apo wireless.

Panel kontrolli me ane te butonave ne pjesen e siperme te trupit te tij per kontroll me te lehte.

Karakteristika

  • I pershtatshem per perdorim profesional dhe per ne shtepi
  • Funksioni FM, USB, TF, MIC, TWS, AUX, BASS
  • Njesia e altoparlantit 6,5 inç x 20 W
  • Aksesore kabllo USB, mikrofon me vale
  • Bateria e rikarikueshme1200 mAh

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Boks Bluetooth

Ngjyra

Be the first to review “Altoparlant muzike KTS 1330 Wireless Speaker”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

wireless speaker boks muzike blerje online ne dyqan taxi

Altoparlant muzike KTS 1330 Wireless Speaker